Get Adobe Flash player
Home Bóg - Dał

postheadericon Bógdał - piosenki MP3

Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Spis treści
Bógdał - piosenki MP3
Droga Miłości
Wysławiajmy Imię Pana
Wszystkie strony

Piosenki zespołu Bóg-Dał


Przedstawiamy wam piosenki zespołu Bóg-Dał - był to zespół tworzony przez Braci Piotra I Marcina Bogdałów, oraz ich tatę - Marka Bogdała. Zespół grał piosenki o tematyce religijnej w aranżacjach odbiegających od polskich standardów w tej muzyce - można znaleźć tam spokojne ballady, ale i też znacznie szybsze rytmy - jako jeden z pierwszych zespołów religijnych w Polsce graliśmy Chrześcijański Rap czy dyskotekowe rytmy. Nagrania mają już kilka lat i były tworzone przy niewielkim wkładzie finansowym, ale dalej wiele osób z przyjemnością ich słucha - więc dajemy taką możliwość wszystkim zainteresowanym.

Zespół objechał z tym, i innym, niestety nigdzie nie utrwalonym repertuarem pół Polski i kawałek Europy - grywaliśmy w kościołach, na festiwalach, na festynach, wszędzie tam gdzie ktoś chciał nas zaprosić. W trakcie tego muzykowania rozeszło się sporo naszych kaset - po dzień dzisiejszy widzę sporo osób, które chwalą mi się, że po dzisiejszy dzień je mają. Jest to naprawdę bardzo miłe...

Niestety zespół nie gra już od kilku lat, ale możecie posłuchać jego piosenek...

Jeśli ktoś chciałby wykorzystać  te piosenki we własnych, niekomercyjnych celach (komunie, uroczystości religijne itp.) proszę pisać na maila (w zakładce kontakt) - udostępnimy bezpłatnie te piosenki do ściągnięcia.Poprawiony (poniedziałek, 09 stycznia 2012 08:15)

 
Facebook
Gadu - Gadu

Piotrek - 7322626

Emilka - 3308159